Informujemy, iż w związku z montażem nowej pompy na Stacji Uzdatniania Wody w Wilczkowie, w dniu 11.07.2014 r. nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie miejscowości Wilczków. Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, iż w związku z montażem nowej pompy na Stacji Uzdatniania Wody w Wilczkowie, w dniu 11.07.2014 r. nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie miejscowości Wilczków. Za utrudnienia przepraszamy.

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej, rodzinnej atmosferze. Nadchodzący zaś 2015 r. niech będzie czasem […]
Informujemy, że w związku z pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej przy ulicy Spółdzielczej w Mazurowicach może nastąpić chwilowa przerwa w dostawie wody […]